LG G3

Yeni telefonum “LG G3” ile uğraşırken karşıma çıkan sorunların çözümlerini burada paylaşacağım.

1- E-posta

A. e-posta adresleri çok basit ve hızlı eklenirken tümünü seç ve okundu olarak işaretle sorunsalı mevcut. 

B. Gönder-Al (Yenile Sorunsalı) 

Aşağıdaki fotoda görüldüğü üzere e-postalar sağ üsten okundu/okunmadı olarak seçilebiliyor bu güzel ama sonra “Tümünü Seç” dediğinde  gerçekten Tümünü seçiyor halbuki okunmamış postaların tümünü seçmesi gerekiyor ki, onları toplu olarak kolayca okundu olarak işaretleyebilelim.

Yazılımsal destek şart

 

C (14.11.2015)- Gelen e-postalar önizlemede sadece sağ tarafta tarih yazıyor, bu çok saçma… 

100 tane e-postanın sağ tarıfında aynı tarih, anlamsız, Gelen postalar okundu/okunmadı seçildikten sonra ayrıca gün olarakda ayrılmalı ve sağ tarafta saat yazmalı.

 

2- Ekran Görüntüsü Alma

  • Bir kaç yolu var fakat en basiti sağ veya sol “Tek Parmağınızla” güç ve ses kısma tuşlarına basınca temiz bir şekilde ekran görüntüsünü alabilirsiniz. 2 parmakla basmaya çalışırsanız ses açma ikonu çıkabiliyor biraz sıkıntı oluyor tavsiyem sol veya sağ işaret parmağınızla yapmanız.
  • (21.09.2016) Ayarlar-Ekran-Ana Ekran Dokunmatik Tuşları-Tuş Kombinasyonu – Çek+, Sürükleyip alta bırakın. Bu Tuşa bastığında ekran görüntüsünü alır.

picsart_09-21-12-58-31-1

 

 

 

 

 

 

 

 

3 (14.11.2015)- Telefonunuzu incelemek isteyen arkadaşınıza;

“Ayarlar-Genel-Kullanıcılar-Kullanıcı Ekle” dediğiniz zaman Misafir profiline (Bu profilin ayarlarını da yanındaki ayarlar düğmesinden yapabilirsiniz) geçer ve arkadaşınız bu şekilde telefonunuzu inceleyebilir ama Telefeon Rehberi, Fotoğraflar, Whatsapp vb uygulamalara erişemez..

Yayım tarihi
Mobile olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.