Hoşgeldiniz

LG G3

Yeni telefonum “LG G3” ile uğraşırken karşıma çıkan sorunların çözümlerini burada paylaşacağım.

1- E-posta

A. e-posta adresleri çok basit ve hızlı eklenirken tümünü seç ve okundu olarak işaretle sorunsalı mevcut. 

B. Gönder-Al (Yenile Sorunsalı) 

Aşağıdaki fotoda görüldüğü üzere e-postalar sağ üsten okundu/okunmadı olarak seçilebiliyor bu güzel ama sonra “Tümünü Seç” dediğinde  gerçekten Tümünü seçiyor halbuki okunmamış postaların tümünü seçmesi gerekiyor ki, onları toplu olarak kolayca okundu olarak işaretleyebilelim.

Yazılımsal destek şart

 

C (14.11.2015)- Gelen e-postalar önizlemede sadece sağ tarafta tarih yazıyor, bu çok saçma… 

100 tane e-postanın sağ tarıfında aynı tarih, anlamsız, Gelen postalar okundu/okunmadı seçildikten sonra ayrıca gün olarakda ayrılmalı ve sağ tarafta saat yazmalı.

 

2- Ekran Görüntüsü Alma

  • Bir kaç yolu var fakat en basiti sağ veya sol “Tek Parmağınızla” güç ve ses kısma tuşlarına basınca temiz bir şekilde ekran görüntüsünü alabilirsiniz. 2 parmakla basmaya çalışırsanız ses açma ikonu çıkabiliyor biraz sıkıntı oluyor tavsiyem sol veya sağ işaret parmağınızla yapmanız.
  • (21.09.2016) Ayarlar-Ekran-Ana Ekran Dokunmatik Tuşları-Tuş Kombinasyonu – Çek+, Sürükleyip alta bırakın. Bu Tuşa bastığında ekran görüntüsünü alır.

picsart_09-21-12-58-31-1

 

 

 

 

 

 

 

 

3 (14.11.2015)- Telefonunuzu incelemek isteyen arkadaşınıza;

“Ayarlar-Genel-Kullanıcılar-Kullanıcı Ekle” dediğiniz zaman Misafir profiline (Bu profilin ayarlarını da yanındaki ayarlar düğmesinden yapabilirsiniz) geçer ve arkadaşınız bu şekilde telefonunuzu inceleyebilir ama Telefeon Rehberi, Fotoğraflar, Whatsapp vb uygulamalara erişemez..